Long Happiness*PL   Hodowla Kotów Rasy Maine Coon      

Wszystkie kociaki znalazły nowe domki

12.03.2021

Wszystkie kociaki znalazły już nowe domki. Zapraszamy na nasz FanPage na Facebook'u po najnowsze informacje i zdjęcia

Nowy Miot R

03.11.2019

Mamy nowy miot R Long Happiness*PL, zapraszamy do zakładki Kociaki.

Ostatni Kocurek z miotu P

28.10.2019

Z miotu P został jeszcze piękny rudy chłopiec Prince Long Happiness*PL.

Nowe Mioty

29.06.2019

Po prawie rocznej przerwie urodziły się u nas kocięta. Zapraszamy do zakładki KOCIAKI gdzie można zobaczyć informacje o naszych 4 miotach. Zapraszamy również do śledzenia FACEBOOK oraz INSTAGRAM, gdzie jest najwięcej aktualnych zdjęć.

Wszystkie kocięta z Miotu "L" znalazły swoje domki

02.10.2018

Nowy Miot "L"

23.06.2018

Dodaliśmy zdjęcia Kociaków z Miotu "L". Zapraszamy do zakładki kociaki.

Miot "K"

22.02.2018

Dodaliśmy zdjęcia dziewczynek z Miotu "K". Zapraszamy do zakładki kociaki.

Powitaliśmy na świecie miot "K"

22.01.2018

Na świat przyszedł miot "K" więcej informacji wkrótce.

Nowe zdjęcia kotów z Miotu "J"

19.09.2017

Zapraszamy do zakładki kociaki.

Miot "J"

01.09.2017

Jesteśmy niezmiernie szczęśliwi, że możemy zaprezentować wam miot "J". Rodzicami zostali nasza ukochana kotka Sharalo Emilia oraz Tutenkhamon from Tassel Magic*RU. Mamy sześciu przystojniaków. Tutenkhamon jest wspaniałym, wyjątkowym kocurem, pochodzi z Rosji. Więcej informacji w zakładce Kociaki. Zapraszamy do rezerwacji.

Miot "H" i "I"

04.02.2017

Jesteśmy niezmiernie szczęśliwi, że możemy zaprezentować wam mioty "H" i "I". Są to pierwsze mioty kocura Tutankhamon from Tassel Magic*RU w Polsce, a tym samym pierwszy miot kota z tej bardzo dobrej rosyjskiej hodowli w naszym kraju. Więcej informacji w zakładce Kociaki. Zapraszamy do rezerwacji.

Nowe zdjęcia Miotu "F" i "G"

07.09.2016

Zapraszamy do zakładki Kociaki.

Miot "G"

08.08.2016

Jesteśmy niezmiernie szczęśliwi, że możemy zaprezentować wam miot "G". Rodzicami zostali nasza ukochana kotka Sharalo Emilia oraz Zoltan Best Country Gulliver's*RU. Mamy dwie śliczne dziewczynki i jednego przystojniaka. Zoltan jest wspaniałym, wyjątkowym kocurem, pochodzi z Rosji. Na co dzień mieszka w Hodowli Dallantines w Poznaniu. Jest to drugi miot tego kocura w naszej Hodowli, jak i w Polsce. Dziękujemy Magdzie, za umożliwienie nam tego wspaniałego połączenia. Więcej informacji w zakładce Kociaki. Zapraszamy do rezerwacji.

Miot "F"

18.07.2016

Jesteśmy niezmiernie szczęśliwi, że możemy zaprezentować wam miot "F". Rodzicami zostali nasza ukochana kotka Isis Dallantines*PL oraz Zoltan Best Country Gulliver's*RU. Mamy dwie śliczne dziewczynki i czterech przystojnych chłopców. Zoltan jest wspaniałym, wyjątkowym kocurem, pochodzi z Rosji. Na co dzień mieszka w Hodowli Dallantines w Poznaniu. Jest to pierwszy miot tego kocura w Polsce, a tym samym pierwszy miot kota z tej bardzo dobrej rosyjskiej hodowli w naszym kraju. Dziękujemy Magdzie, za umożliwienie nam tego wspaniałego połączenia. Więcej informacji w zakładce Kociaki. Zapraszamy do rezerwacji.

Mamy nowego Kocura

23.05.2016

Dzisiaj z Rosji przyleciał do nas nasz wymarzony Kocur Tutankhamon from Tassel Magic (a 25).

Miot "E"

17.03.2016

Wszystkie kociaki z miotu "E" znalazły już kochające domki. Możecie śledzić nas na Facebook'u, mamy plany hodowlane.

Nowe zdjęcia - Miot "E"

25.02.2016

Zapraszamy do zakładki Kociaki, gdzie można zobaczyć zdjęcia kociaków w wieku 8 tygodni oraz na Facebook'a.

Mamy Kocięta - Miot "E"

15.01.2016

Powitaliśmy na świecie miot "E". Rodzicami zostali nasza kotka Isis Dallantines*PL oraz DK Biscat's Ghost Rider. Mamy jedną śliczną dziewczynkę i dwóch przystojnych chłopców. Więcej informacji w zakładce Kociaki. Zapraszamy do rezerwacji.

Ostatni Kocurek z Miotu "D"

01.09.2015

Ostatni Kocurek Douglas szuka kochającego domku... Jego rodzeństwo już znalazło swoich kochających człowieków... Zapraszamy do zakładki Kociaki oraz na nasz fanpage, gdzie znajdziecie więcej informacji.

Dwa wolne Kocurki

23.08.2015

Kotka DeltaForce i Kocurek Diesel znalazły już swoich kochanych człowieków i niedługo nas opuszczą... Zostały wolne jeszcze dwa czarne klasycznie pręgowane kocurki. Zapraszamy do zakładki Kociaki oraz na nasz fanpage, gdzie znajdziecie więcej informacji.

Mamy Kocięta

07.06.2015

Powitaliśmy na świecie miot "D". Rodzicam zostali nasza kotka z Irlandii Sharalo Emilia oraz CH AT*Sleeping Tigers JORIS. Mamy jedną śliczną dziewczynkę i trzech przystojnych chłopców. Joris pochodzi z Austrii i na co dzień mieszka w Hodowli Dallantines w Poznaniu. Dziękujemy Magdzie, za umożliwienie nam tego wspaniałego połączenia. Więcej informacji w zakładce Kociaki. Zapraszamy do rezerwacji.


 • Wystawy

  Tutaj możecie zobaczyć informacje na teamt wystaw na których byliśmy i na których będziemy.

 • Mioty...

  Tutaj znajdziecie informacje i zdjęcia na temat naszych kochanych poprzednich miotów.

 • Nowe Domki

  Tutaj znajdziecie zdjęcia naszych kociaków we wspaniałych nowych domkach.

 • Zanim kupisz

  Zapraszamy do zapoznania się z ważnymi informacjami zanim zdecydujecie się na zakup kociaka.